top of page

Packages

  • 4 Lessons

    150$
    1 Month, 1 Lesson per week
    Valid for one month
    • 3 Month 12 Lessons $420 ONLY!
  • Best Value

    8 Lessons

    280$
    1 Month, 2 Lessons per week
    Valid for one month
    • 3 Month 24 Lessons $680 ONLY!
  • 16 Lessons

    520$
    1 Month, 4 Lessons per week
    Valid for one month
    • 3 Month 48 Lessons $1280 ONLY!
bottom of page